Apeaksoft Android Data Recovery for Mac

Apeaksoft Android Data Recovery for Mac

Odzyskiwanie skasowanych zdjęć, kontaktów, wiadomości i innych informacji z urzą

Apeaksoft Android Data Recovery dla Mac może nie tylko odzyskać usunięte wiadomości tekstowe, zdjęcia, kontakty, filmy, audio i inne pliki, ale także może wykonać kopię zapasową plików na urządzeniach z systemem Android. Poza tym, to...Zobacz pełny opis

Odzyskiwanie skasowanych zdjęć, kontaktów, wiadomości i innych informacji z urzą

Apeaksoft Android Data Recovery dla Mac może nie tylko odzyskać usunięte wiadomości tekstowe, zdjęcia, kontakty, filmy, audio i inne pliki, ale także może wykonać kopię zapasową plików na urządzeniach z systemem Android. Poza tym, to oprogramowanie może obsługiwać dowolne urządzenia z systemem Android, takie jak Samsung Galaxy Note 5/4, Samsung Galaxy S6, HTC M9 / M8, LG, Sony, telefon Google, ZET, Huawei i więcej telefonów z systemem Android. Poza tym jest wysoce kompatybilny z systemem operacyjnym Android od 2.1 do 5.1.

Kluczowe cechy:

1. Odzyskaj usunięte zdjęcia, kontakt, filmy i więcej daty z urządzeń z systemem Android
Ten Mac z odzyskiwaniem danych z systemu Android może pomóc Ci odzyskać usunięte kontakty, wiadomości, rejestry połączeń, wiadomości tekstowe, zdjęcia, filmy, pliki audio i inne pliki na telefony z Androidem, takie jak Samsung, HTC M9 / M8, LG, Sony, telefon Google, ZET itd. .

2. Odzyskaj dane Androida z wewnętrznej karty SD
Odzyskiwanie plików systemu Android Mac może pobierać dane z wewnętrznej karty SD. Na przykład, jeśli masz kopię zapasową wiadomości tekstowych na karcie SD, ale z jakiegoś powodu je zgubiłeś. Następnie za pomocą tego oprogramowania można je odzyskać i zapisać na komputerze.

3. Szybka odzyskiwanie prędkości i łatwość użytkowania
Oprogramowanie do odzyskiwania systemu Android dla komputerów Mac pomaga odzyskać utracone dane w krótkim czasie. Wystarczy podłączyć urządzenia z systemem Android do komputera i otworzyć tryb debugowania USB, a następnie wybrać pliki, które chcesz odzyskać.

4. Podgląd danych przed odzyskaniem
Za pomocą tego oprogramowania do odzyskiwania danych Android dla komputerów Mac można przeglądać wszystkie usunięte wiadomości tekstowe, kontakty, zdjęcia, rejestr połączeń i inne. Następnie możesz zdecydować się odzyskać jeden plik na komputerze. Oprogramowanie może również pomóc w odróżnieniu usuniętych danych od istniejących za pomocą różnych kolorów.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

Apeaksoft Android Data Recovery for Mac

Download

Apeaksoft Android Data Recovery for Mac 1.1.8

Opinie użytkowników o Apeaksoft Android Data Recovery for Mac

Sponsorowany×